Prvotřídní architektura. Exkluzivní služby

Nová součást Pekárenského dvora

S Rezidencí Pekárenský dvůr jsme jako první přinesli do Česka koncept bydlení s exkluzivními službami pro rezidenty. Když se objevila možnost získat pozemek sousedního bloku, ani chvíli jsme neváhali a pořídili jej s vidinou projektu pro milovníky architektury a designu. Z Bloku A Pekárenského dvora se stal Block A[rt].

Odkaz na český kubismus

Netradiční lomená fasáda umožňuje dostat do interiéru co nejvíce světla a zároveň dává domu originální tvář. Ta odkazuje a pozoruhodně rozvíjí odkaz předválečné kubistické architektury, která se v Česku prosadila výrazněji než kdekoli jinde v Evropě.

Umění v Block A[rt]

Několik brněnských umělců vdechne Block A[rt] život svým uměním. Společné prostory se tak stanou galerií, kde můžete každý den objevovat nové detaily obrazů ztvárněných přímo na zdech.

Výhody klubových služeb pro maximální životní komfort

Pro rezidenty Block A[rt] budou k dispozici veškeré klubové služby sousední Rezidence Pekárenský dvůr. Koncept bydlení s bohatou nabídkou exkluzivních služeb pro rezidenty jsme přinesli jako první developer v Česku.

sauna a masérna
fit centrum & workout
dětský park
lounge & coworking
grillpointy
kolárna a servis pro kola

Chytré technologie pro udržitelné bydlení

V našich projektech využíváme moderní technologie i prověřené principy, aby výstavba i následný provoz zbytečně nezatěžovaly životní prostředí. Směřujeme k trvale udržitelnému bydlení s co nejmenšími energetickými nároky. Rezidence také splňuje náročné enviromentální standardy BREEAM pro trvalou udržitelnost a energetickou účinnost budovy.

materiály
energie
odpadky
zdraví
management
ekologie
voda
mobilita
znečištění
inovace

Částečná soběstačnost

Díky fotovoltaice na střechách a bateriovým úložištím je rezidence částečně energeticky soběstačná. Vlastní zdroje pokryjí spotřebu společných prostor domů, areálu i podzemních garáží s parkovacími zakladačemi a dobíjecímí stanicemi pro elektromobily. Díky systému zpětného využívání tepla z odpadních vod se také efektivně přispívá ke snížení energetické náročnosti.

Smart energetický management

Každá domácnost bude napojená na online systém energetického managementu, díky němuž budou mít obyvatelé neustálý přehled o spotřebě elektrické energie, vody i tepla. Aplikace pro online správu navíc umožní i komunikaci v rámci SVJ.

Maximální bezpečí

Rezidence bude zabezpečena nejmodernějšími bezpečnostními přístupovými systémy, které rezidentům zjednoduší přístup do společných prostor za pomocí aplikace v mobilu. Vstupy budou monitorovat kamerové systémy s nejvyšším stupněm ochrany osobních údajů.