Umění.
Žít.
Naplno.
Umění.
Žít.
Naplno.
Design

Dynamická čtvrť. Osobitá architektura. Bydlení jako designový zážitek. Vítejte v Block A[rt].

Block A[rt] je bydlení s názorem. Nepřehlédnutelná lomená fasáda v ortogonálním rastru a genius loci podtrhují nadčasové kvality architektonického řešení.

Block A[rt] je bydlení s názorem. Nepřehlédnutelná lomená fasáda v ortogonálním rastru a genius loci podtrhují nadčasové kvality architektonického řešení.

Životní styl

Vše, co milujete na životě v centru Brna.
A řada exkluzivních služeb navíc.

Block A[rt] je propojený s naším projektem Rezidence Pekárenský dvůr, která nabízí ojedinělou kombinaci rezidenčních služeb. Ty budou samozřejmě k dispozici i pro obyvatele Block A[rt].

Sauna a masérna

Dokonalý relax zažijete ve wellness zázemí, které nabízí saunu, zážitkové sprchy, odpočívárny a samostatnou masérnu.

Fit centrum a venkovní workout

Svou kondici si můžete udržovat ve vnitřním a plně vybaveném fitku s oddělenou posilovnou a kardio zónou, nebo na čerstvém vzduchu na workoutovém hřišti uvnitř areálu dvora.

Samoobslužná myčka

Své auto můžete opečovat po předchozí rezervaci v samoobslužné myčce, která je součástí podzemních garáží.

Park s grill pointem

V parkově upraveném vnitrobloku si můžete užívat chvíle rodinné pohody nebo setkání s přáteli pod širým nebem, a přitom kousek od domovních dveří. V parku je několik grill pointů a příjemné posezení v altánku.

Art district

Genius loci někdejší průmyslové čtvrti, která se mění v brněnský art district.

Na šítech domů v Zábrdovicích vznikají už několik let muraly tvořící Městskou galerii. To je ale jen jeden střípek kulturního života v okolí Block A[rt], který doplňuje několik výstavních prostor, kreativní hub Industra či proměna nedaleké Káznice v kulturní centrum.

S dalšími šesti brněnskými umělci jsme pro Block A[rt] vytvořili originální díla ve společných prostorách budovy. Každé dílo má své osobité ztvárnění a společně tvoří otevřenou galerii, která se organicky propojuje s projektem a jeho uměleckým charakterem.
Martina Zachrlová, malířka a designérka
Block A[rt] je splněný sen každého architekta a designéra. Dům jsme chtěli zasadit do kontextu místa, které má jdinečný street-artový charakter. A právě lokalita nás inspirovala k vytvoření unikátního projektu, kde se nám podařilo propojit architekturu s uměním nejen uvnitř budovy, ale také na její fasádě.
Ivana & Dagmar, Studio Identity Designers

Harmonogram prací